
PEŁEN OPIS
FISHER PRICE Kolorowe Centrum z karuzelą 2 w 1
Wspaniałe centrum aktywności lub kolorowa karuzelka ze zwierzątkami dla najmłodszych już od: 0 - 5 miesiąca - jako karuzelka, od 5 miesięca - jako centrum wesołej zabawy.
Cechy karuzelki: * Do karuzeli zaczepiono, trzy miłe zwierzątka: lewka, hipcia i żółwika, które wesoło się kręcą i huśtają. * Karuzela posiada opcję muzyki do 15 minut lub muzyki z ruchem. * Materiał łatwy do czyszczenia
Cechy aktywnego centrum zabawy: * zdejmij trzy zwierzątka z karuzeli i zawieś je na panelu * obracająca się tarcza * klekoczące koraliki * po uderzeniu rączką w wałeczek, dziecko uruchomi muzykę.
Wspaniałe kolory i przyjemna dla ucha muzyka, zadowolą każde Maleństwo i Rodzica!
Zabawka zapakowana w estetyczne, kolorowe opakowanie. Wymiary opakowania: 39 x 28 x 8,5 cm
Doskonały prezent!
Zobacz pełną ofertę produktów Fisher Price, dostępną w naszym sklepie. Okres gwarancji na produkt wynosi 12 m-cy Opinie użytkowników |
